UNIVERSĀLAS UN SEN KĀROTAS DĀVANAS PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM.

Pārdomas par to, ko iegādāties dāvanā reizēs, kad esam uzaicināti uz kādiem svētkiem, mēdz būt ļoti nogurdinošas. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešamas dāvanas meitenēm vai dāvanas vīrietim, dāvanu serviss var piedāvāt iegādāties ko interesantu, ko novērtēs ikviens. Dāvanas meitenēm ietver daudz un dažādus piedāvājumus. Piemēram, ērti ir dāvanu komplekti, kas satur tieši to, ko dāma vēlēsies izmantot. Tā ir universāla dāvanu karte, kuras pielietojumam ir neskaitāmas opcijas. Arī, tad kad nav skaidrs, ko dāvināt vīrietim, šāda veida dāvanu karte ir ideāls risinājums.

Ģimenes cilvēki noteikti novērtēs dāvanu pārim. Piemēram, dāvanu karte SPA, romantiska nedēļas nogale viesnīcā, skaistas vakariņas un vēl daudz kas cits slēpjas zem šāda pāru piedāvājuma.

Spied šeit – Ziemassvētku dāvanas vīrietim!

BRAUCIENS AR SUPERAUTO UN LIDOJUMS MĀKOŅOS – LABĀKĀS DĀVANAS VIENUVIET.
Viena no populārākajām dāvanām, ir brauciens ar superauto. Mūsdienās ar jēdzienu “superauto” saista Ferrari un Lamborghini markas automašīnas. Dāvanas saņēmējam tiek dota iespēja izbaudīt braucienu ar šiem auto sēžot pasažieru sēdeklī izbraukt trases apli. Par nedaudz augstāku cenu ir iespējams iegādāties dāvanu karti, kas sniedz iespēju par sēdēt pie superauto stūres! Kuram auto entuziastam gan tas nebūtu sapņa piepildījums? Šī ir universāla dāvana, kas sākotnēji, varbūt, liekas piemērota tikai vīrietim, taču to labprāt izmanto arī daiļais dzimums. Dāvanu ideju netrūkst. Par nebijušu piedzīvojumu noteikti var nosaukt arī lidojumu ar gaisa balonu. Lidojums gaisa balonā virs Latvijas skaistākajām pilsētām ir lieliska dāvana gan pāriem, gan vienai personai. Fantastiski skaists lidojums un skaisti Latvijas ainavu skati no putna lidojuma – vienreizēji! Lidojums ar gaisa balonu var būt gan Latvijā, gan Lietuvā.

KĀDAS DĀVANU KARTES IR VAR IEGĀDĀT DĀVINĀŠANAI?
Ir maldīgi uzskatīt, ka dāvanu kartes dāvina tikai tajās reizēs, kad nevar īsti izdomāt, ko pasniegt svētkos, taču tā nebūt nav. Tas ir labākais risinājums, jo šādā veidā dāvanas saņēmējs pats izvēlas sev tīkamu un piemērotu dāvanas saturu. Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir vairāki gadi, tādēļ arī kartes izlietošanai var mierīgi atrast piemērotu brīdi. Šis ir lielisks veids kā dāvināt iespēju, izmantot tieši to, ko sirds kāro!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *