Jāizvēlas iekšdurvis vai ārdurvis? Jūsu atlases kritēriji

Meklējot durvis, mēs bieži vien uzmanību pievēršam vien to ārējam veidolam. Taču, lai jau nodrošinātu ne tikai labu izskatu, bet arī drošību, energoefektivitāti un praktisku pielietojumu, ir nozīmīgi piemeklēt pareizās ārdurvis un iekšdurvis, kā arī atbilstošu furnitūru. Šinī rakstā skatīsim, kādas tieši durvis ir atbilstošas dažādām vajadzībām un atbildēsim uz jautājumu, kā piemeklēt atbilstošu furnitūru, kas tad padarīs durvis vēl funkcionālākas.

Kādas tieši durvis mājoklim būtu labākas – metāla, koka, PVC vai arī stikla durvis?

Pirmkārt, būtu jāizlemj, no kāda tieši materiāla izvēlēties iekšdurvis un vēl svarīgāk, kādas būs ārdurvis. Ikvienam materiālam ir plusi un mīnusi, tādēļ būtu svarīgi padomāt jau par to, kas Jums labāk atbilstu.

– Koka durvis – asociējas ar siltumu un mājīgumu. Tādas durvis piešķirs mājai siltumu un estētisku pievilcību. Tomēr koks ir arī regulāri jākopj, lai izvairītos no bojājumiem un krāsas izbalēšanas. Īpaši to var attiecināt uz ārdurvīm, kur pastāvīgi durvis ietekmē ārējie faktori.
– Metāla durvis ir par drošību un izturību. Metāla durvis aizsargā pret ielaušanos un laikapstākļiem. Tomēr tās varētu šķist aukstas, pie tam tāda veida durvis regulāri jākopj, lai varētu novērst koroziju. Visbiežāk no metāla tiek izvēlētas tieši ārdurvis mājām un dzīvokļiem.
– PVC durvis – šīs durvis ir vieglas un tās ir viegli kopt. Turklāt tās būs izturīgas pret mitrumu un arī laikapstākļiem, tomēr PVC durvis izskatās pārlieku parastas salīdzinājumā ar cita veida materiāliem. Tādēļ bieži vien tās tiek apvienotas ar stiklu, padarot koptēlu vieglāku.
– Durvis no stikla – parasti stikla iekšdurvis izskatās skaisti un moderni. Taču tās var viegli sasist un tās ir regulāri jākopj.

Durvju furnitūras atlase

Varbūt neesat aizdomājušies, taču izvēloties durvis, ne mazāk svarīga lieta ir arī durvju furnitūra. Lai durvis ir stilīgas un praktiskas, meklējot furnitūru tiešām ir nepieciešams veikt pareizu izvēli. Izvēloties durvju furnitūru, galvenais būtu piemeklēt to, kas tieši atbilst Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Pārbaudiet, ka furnitūra ir uzticama – slēdzenes ir kvalitatīvas un no uzticamiem ražotājiem. Durvju furnitūrai ir jābūt arī estētiski pievilcīgai un pieejamai naudas ziņā. Atceraties arī par kopšanas vieglumu un furnitūras izturību. Durvju furnitūrai jākalpo ilgi un labi. Mēģiniet pieskaņot furnitūru mājas stilam, lai iekšdurvis vai ārdurvis ir ne vien praktiskas, bet vienlaicīgi arī stipras un skaistas.

Šeit esam izpētījuši populārākos durvju materiālus un arī aspektus, kam pievērst uzmanību, izvēloties durvju furnitūru. Tagad jau var iet uz veikalu un veikt savu izvēli. Der atzīmēt, labāk būtu griezties pārbaudītā vietā, kur durvis atbilst visām prasībām un tiks piedāvāta kvalitatīva durvju furnitūra. Kā atrast tādu vietu? Apskatiet klientu atsauksmes un izpētiet piedāvājumu, piemēram, skatoties dzīvokļa durvis cena cik liela ir. Mūsu valstī tiešām ir speciālisti, kas strādā šajā tirgū jau ilgus gadus un, kas nodrošina arī durvju uzstādīšanu. Iekšdurvis un ārdurvis, furnitūra durvīm un uzstādīšana – visu to var saņemt vienuviet. Un arī vienmēr uzprasiet padomu, tā kā tādējādi var pieņemt lēmumu, ko nebūs jānožēlo!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *