OPTIKAS SALONS ONLINE

Mūsdienās pieejami dažādi redzes korekcijas profilaktiskie līdzekļi un procedūras, kas palīdz cilvēkiem, ar redzes traucējumiem veiksmīgi šo šķērsli ikdienā pārvarēt. Papildus brillēm un arī acu lāzeroperācijai, kas no redzes problēmām var atbrīvot uz visiem laikiem, taču ir salīdzinoši dārga, ir vēl kāda iespēja – kontaktlēcas. Mūsdienās nopērkamās lēcas mūsdienās pieejamas ne tikai ar salīdzinoši nelieliem plusiem un mīnusiem redzes asumam, bet arī izteiktākām problēmām, kā piemēram, astigmātismam. Kontaktlēcas ir praktisks risinājums tiem, kuri vēlas aizmirst par savām redzes problēmām dienu no dienas un redzes uzlabošanas līdzekļus izmantot regulāri, taču bez riska pazaudēt, saplēst vai aizmirst. Kontaktlēcas ir iespējams nopirkt arī tiešsaistē, bez steigas, izvēloties sev piemērotākās, taču, pirms tam iesakām konsultēties ar optometrijas speciālistu, lai uzzināt vairāk par to, kāda stipruma lēcas ir atbilstošas un vajadzīgas.

KĀ IEDALĀS KONTAKTLĒCAS?

Internetā ir pieejami daudz un dažādi optikas preču veikali, kas piedāvā iegādāties dažāda veida kontaktlēcas, kas piemērotas dažādām redzes problēmām. Kontaktlēcas var izvēlēties, balstoties uz vairākiem kritērijiem un populārākie no tiem ir cena, ražotājs un konkrēta redzes problēma, kurai ir nepieciešama korekcija ikdienā. Veikalos lēcas var atrast sakārtotas pēc vairākām pozīcijām, taču, visbiežāk tas būs valkāšanas un lietošanas ilgums un problēma, ko konkrētā lēca koriģētu. Lēcas tiek iedalītas vienas dienas lēcās, divu nedēļu lēcās, mēneša lēcās, trīs mēnešu un pusgada lēcās. Arī tie, kas sirgst ar astigmātismu un tie, kuriem ir nepieciešamas multifokālas lēcas, jo redze nav gana laba gan skatoties tuvumā, gan tālumā, var atrast un iegādāties sev piemērotas kontaktlēcas. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

KONTAKTLĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM

Liela loma vienmēr ir bijusi arī kontaktlēcu cenām. Parasti kontaktlēcu cenas drastiski neatšķiras, taču zināma cenu atšķirība pastāv vienmēr. Vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir 30 gabali un viens lēcu pāris ir lietojams vienu dienu. Vienas dienas lēcu cena par iepakojumu pie populārākajiem optikas preču pārdevējiem būs vidēji 30 eur par iepakojumu. Divu nedēļu kontaktlēcas ir iespējams lietot pa dienu, taču uz nakti tās jāizņem. Iepakojumā ir vairākas lēcas un iepakojuma izmaksas ir ap 20 eiro. Ja vajadzīgas kontaktlēcas, kas paredzētas konkrētām redzes problēmām, tad var izvēlēties gan tādas, kas paredzētas izmantošanai nepārtraukti diennaktī, gan tādas, kas guļot jāizņem Toriskās kontaktlēcas parasti maksā apmēram 50 eiro, bet multifokālās ap 30 eiro par iepakojumu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *