Noliktavas un loģistikas pakalpojumi Jūsu precei

Tagad loģistikas uzņēmumi sniedz ne vienīgi tāda veida darbus, piemēram, kā transporta pārvadājumi, bet tiek piedāvāti un papildus loģistikas pakalpojumi, piemēram, apdrošināšanas un muitas, kā arī noliktavas pakalpojumi. Tas jau ir saistīts tieši ar to, kad klients, vēršoties tieši pie attiecīgā kravu pārvadātāja, tas vēlas, protams, lai tiek risināti visi jautājumi, kas tad saistās ar pašas sūtījuma piegādāšanu līdz galamērķim. Tā kā gadās, ka sūtījums nemaz nevar tikt piegādāta taja pat brīdī, kā piemēram, kad krava ir specifiska vai tas saistīts ar pašu ceļa maršrutu, tad krava tiek uzglabāta līdz tam brīdim, kad tiek organizēti kravas pārvadājumi. Tālab loģistikas uzņēmumi neiztiek arī bez noliktavu pakalpojumiem, Tiks piedāvāti arī muitas pakalpojumi, ka brokeri. Kā arī, protams, svarīgs apstāklis ir vēl apdrošināšana, jo nav īsti nozīmīgi vai tiek izmantoti kravu pārvadājumi Latvijā vai arī starptautiskie kravu pārvadājumi, precei vajadzētu būt arī apdrošinātai.

Loģistikas pakalpojumi – grupu daudzveidība

Pasūtot tāda veida servisu piemēram, kā kravu pārvadājumi, neviens var neaizdomāties par to, kā tad sūtījums būs piegādāta noteiktajā vietā(spied te – https://ursus.lv/lv/pakalpojumi/noliktavu-pakalpojumi). Tagad loģistika tiešām ir diezgan progresējusi kā arī daudzpusīga, un loģistikas speciālists var piedāvāt dažādus pārvadājumu veidus, sākot, piemēram, ar kravas auto un nonākot līdz jūras preces pārvadāšanu. Visbiežāk, laikā kad prece būs pārvadāta mazas teritorijas robežās, tad jau tiks izmantoti automašīnu transporta pārvadājumi, jo tur sūtītā prece tiek atvesta izmantojot kravas auto palīdzību. To parasti pielieto, ja tiks īstenoti kravu pārvadājumi Latvijā. Bet, gadījumā ja jāsaskaras ar tāda veida nepieciešamību kā starptautiskie kravu pārvadājumi, tad jau parādās nepieciešamība pēc daudz lielāka, nekā kravas auto. Interesanti, ka pārsvarā tiek izmantoti tieši jūras kravas pārvadājumi, jo ar tiem iespējams pārvadāt ļoti dažādas kravas, konkrēti tie tiek piedāvāti, brīdī, kad vajadzīgi, piem., konteineru pārvadājumi. Nereti tiek pasūtīti arī lidmašīnas loģistika, protams tas bez šaubām ir dārgi, bet toties operatīvi. Visbeidzot tiek izmantoti un vilcienu transporta pakalpojumi, kaut gan tam būs diezgan ierobežots maršruts.

Starptautiskie pārvadājumi – kur, lai vērsties?

Eksperti iesaka pirms līguma noslēgšanas ar kādu no loģistikas uzņēmumiem, pievērst uzmanību dažiem svarīgiem momentiem, kas būs saistīti ar loģistikas pakalpojumu sniegšanu. Jums jāuzina kādus vēl pakalpojumus sniedz loģistikas uzņēmumi. Noteikti jābūt piedāvātiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Kravas auto šoferim vajadzētu būt visām atļaujām un dokumentiem. Kad kompānija specializējās tādā jomā kā starptautiskie transporta pārvadājumi, piemērotie ir tie loģistikas uzņēmumi, kuriem ir gan licences, gan pieredze. Tomēr ir vērts noskaidrot, kādā veidā loģistikas speciālists nodrošina pašu komunikāciju ar kravas auto vai kāda cita transporta vadītāju. Piemēram, kā tiks atsekota prece un kādā veidā notiek piegāde.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *