Lietoto apģērbu veikali – kā veikt pirkumu un nevilties savā izvēlē?

Cilvēki, kuri nezina, izdzirdot tādus vārdus, kā “lietotie apģērbi”, iedomājas sev veikalu ar kaudzi vecu lupatu, kur cenšas priekš sevis sameklēt kaut ko trūcīgie. Tajā pat brīdī cilvēki, kuru iepirkšanās vieta, kaut vai reizi ir bijuši lietoto apģērbu veikali, cenšas to nevienam nestāstīt, lai izvairītos no jebkādas iespējamās konkurences, jo negrib, lai kāds zina, kurā vietā vai arī par kādu naudu viņi nopirka šo šiko blūzi. Nenoliedzami, ne jau visi lietoto apģērbu veikali būs bagāti ar īpašām pērlēm, ir tās vietas, kur lietotie apģērbi vai apavi ir bojāti vai cita veida lietošanas pazīmēm.

Taču tie, kas prot atrast labu vietu, kļūst jau par pastāvīgiem klientiem tādos veikalos, jo šeit bieži var uzdurties kāda slavena ražotāja mantai, kā piemēram, Hermes šallei vai Louis Vuitton rokassomai. Pie tam mūsdienās ir atrodami lietoti apģērbi internetā, kas padara meklēšanu vieglāku un ļauj vienkārši atrast ko īpašu. Apskatīt katalogu šeit – sieviešu kleitas!

Kādā veidā sameklēt kaut ko labu mazlietotu apavu vai apģērbu veikalā vai mājas lapā?

Pirms būs skatīti lietoti apavi internetā vai vēlaties apskatīt kādu tirdzniecības vietu, kur iespējams uz vietas iegādāties lietotas drēbes, mēģiniet ņemt vērā sekojošas nianses:
1.Uztaisiet priekš sevis nepieciešamo preču sarakstu. Parasti lietotu apavu veikals var arī samulsināt ar savām mazām cenām un milzīgo piedāvājuma klāstu, Jūs varat aizmirst, kad īstenībā Jums vajadzēja nevis vasaras sandales, bet gan lietus apavus. Tādēļ labāk būtu sastādīt sarakstu ar tām lietām, ko Jums patiešām vajag, jo tādējādi Jūs nepalaidīsiet garām lielisku dūnu jaku vasarā un interesantu kleitu ziemā.
2.Šādos veikalos ir pavisam jauni vai mazlietoti apģērbi, pēc kuriem nemaz nav redzams, ka tie jau ir nēsāti. Tāda veida preces parasti maksā daudz vairāk nekā citas, bet tās jau ir lētākas nekā citos veikalos. Bez tam mazlietoti apavi un apģērbi ļoti bieži jau tiek iegādāti bērniem, jo šajā gadījumā vecāki sevišķi neuztraucas, kad bērni ir kaut ko sabojājuši. Pie tam var priekš sevis uziet kaut ko vērtīgu un gandrīz nelietotu.
3.Apmeklējiet vairākas tirdzniecības vietas, kamēr tiek uziets tieši Jūsu lietotu apavu veikals, vai apģērbu. Jo šajā gadījumā Jums būs izdevība sadraudzēties ar veikala konsultantiem, vienmēr zināt, kad atnāks jaunas preces, lai tādā veidā iegūt savā īpašumā īstus dārgumus.
4.Veiciet eksperimentus. Pasūtīt neparastas preces brendu veikalos tomēr ir diezgan nepārdomāti, jo Jums var nepatikt vai arī jau ātri apnikt dotā lieta. Savukārt, mazlietoti apavi un apģērbi ir forša izdevība veikt eksperimentu ar savu stilu un atrast kaut ko neatkārtojamu salīdzinoši par pieņemamu cenu!
5.Uzziniet, kad lietotu apavu veikals taisa akcijas un atlaides, jo tādējādi varēsiet daudz lētāk nopirkt, piem., zīmolu lietas.

Kurā vietā ir vērtīgs lietotu apavu veikals?

Pirms meklēt lietoto apģērbu un apavu veikalu, aplūkojiet, kāda veida lietoti apģērbi internetā pieejami. Tagad ļoti daudziem veikaliem ir arī mājas lapas vai interneta veikali, kuros iespējams iepazīties ar sortimentu, noteikumiem, akcijām vai citam lietām. Pērkot internetā, būtu vērtīgi atrast vēl atsauksmes par izvēlēto veikalu, tad Jums būs zināma tā reputācija. Izpētiet reģionu, kurā atrodas veikals, tā kā, piem., lietoti apģērbi Rīgā vai vēl labāk tās centrā būs daudz labāki, nekā, piemēram, kādā attālā reģionā. Apskatiet piedāvājuma klāstu, jo tas ir lielāks, jo lielāka varbūtība Jums atrast kaut ko noderīgu un arī labas kvalitātes, sākot ar tādu lietu, kā mazlietoti apavi un beidzot ar apģērbiem.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *