KVALITATĪVA AUTO APKOPE JUGLĀ.

Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš. Autoserviss Juglā piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kā arī ir sertificēts Lexus un Toyota servisa centrs. Šajā centrā tiek piedāvāti dažādi, populārākie servisa pakalpojumi, piemēram, dzinērju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, autoelektriķa pakapojumi, autoevakuators ,riepu un disku balansēšana un viss pārējais, kas ir aktuāls un nepieciešams automašīnas savešanai kārtībā. Pieredzes bagāti automehāniķi, kas regulāri papildina savas zināšanas ne tikai vispārēji, bet arī dažādās speciālās nozarēs, ir īsta vērtība, ko par labu esam atzīst daudzi.

AUTOMAŠĪNAS DIAGNOSTIKAS SERVISS RĪGĀ.

Klientu vidū vienmēr visaugstāk tiks novērtēti tie autoservisi, kas piedāvā plaša profila pakalpojumus, lai nebūtu jāizveidojas situācijai, kurā klientam ir nepieciešams braukt no servisa uz servisu, lai likvidētu visas auto radušās problēmas. Ja dzirdat apzīmējumu par to, ka autoserviss piedāvā visa veida pakalpojumus, tad zināt, ka tā tik tiešām ir – viss, sākot no auto evakuācijas līdz pat lukturu regulēšanai. Lai arī uzsvars tiek likts uz atsevišķu automašīnas zīmolu servisa centra pakalpojumiem, tas nebūt nenozīmē to, ka citas automašīnas tiks sūtītas prom. Palīdzība netiks atteikta nevienam, turklāt, tā tiks veikta maksimāli ātri un kvalitatīvi!

ZINOŠI DARBINIEKI, LIELISKS SERVISS UN IEVĒROJAMS PAKALPOJUMU KLĀSTS.

Ja redzat izkārtni pie automašīnas servisa par to, ka tas ir specializējies kāda noteikta zīmola automašīnu tehniskajai apkopei un remontdarbiem, tad tas nozīmē zinošus un apmācītus darbiniekus, kas lieliski orientēsies problēmsituācijās un spēs piedāvāt risinājumus. Šāda tipa serviss ir izaudzis no viena darbinieka līdz pat veseliem deviņiem un ar opciju apkalpot 8 automašīnas vienlaicīgi, kas nozīmē to, ka darbs ritēs uz priekšu daudz ātrāk un jau drīz vien tiksiet pie sava braucamā savesta kārtībā un sakopta. Servisā ir iespējams arī noregulēt lukturus, uzpildīt kondicionieri vai nomainīt eļļu, kā arī veikt dažādus citus darbus.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *