KĀZAS, KONFERENCE, KORPORATĪVS PASĀKUMS – BEZ GALDU UN KRĒSLU ĪRES IZTIKT BŪS GRŪTI!

Daudziem cilvēkiem kāzu dienu ir dzīves neaizmirstamākais notikums, bet kā ar gatavošanos kāzām? Kā ar visu to stresu, kas gribot negribot rodas, kad jāspēj saorganizēt tik daudzas lietas? Lai atvieglotu kāzu organizēšanas procesu, ir būtiski izvēlēties vislabākos uzņēmumus, ar ko sadarboties – piemēram, ir svarīgi izvēlēties labāko piedāvājumu krēslu un galdu īrei. Dizainakrsli.lv te nāk palīgā – šī Latvijas mēbeļu ražotāja mājaslapa piedāvā ne tikai saskaņotu krēslu un galdu nomu, bet pat garderobes statīvu nomu, lai vienkāršotu jums visu organizēšanas procesu.

Ja esat ieinteresēts galdu nomā, dizainakresli.lv piedāvā vairākus jaukus variantus. Ja paredzēts iespaidīgs notikums ar klātiem galdiem, tad vislabākā izvēle būs galda modelis “Arthur”, kas ir liels un stabils, taču tajā pašā laikā nav smags. Ja plānojat neformālu pasākumu vai korporatīvo ballīti, kur vairāk derētu tāda kā bāra atmosfēra, jums varētu būt pa prātam modelis “Moriss”, kas pieejams gan melnā, gan baltā krāsā.

Ienāc – https://www.dizainakresli.lv/noma/kreslu-noma/

Ja esat paredzējis organizēt konferenci, tad  lielākā uzmanība jāpievērš krēsliem nevis galdiem. Gan bērniem, gan pieaugušajiem ar laiku paliek grūti ilgstoši sēdēt uz vietas, taču konferencēs tieši to nākas darīt, tāpēc vēl jo būtiskāk ir izvēlēties optimāli labākos krēslu, kas, no vienas puses, ir komfortabli, bet, no otras puses, nav tik ērti, lai mums gribētos tajos aizmigt.

Dizainakresli.lv mājaslapas nomas sadaļā iespējams atrast vairāku veidu krēslus, kas paredzēti gan ilgstošai un ērtai sēdēšanai, gan sēdēšanai pie bāra letes, gan ātrai piesēšanai pa vidu citām aktivitātēm. Ir gan kaut kas tāds, kas  dizainakresli.lv krēsliem ir kopīgs – tā kā tie ir veidoti no liekta finiera, tie ir ļoti viegli un kompakti. Krēslu ražotāji īpaši ir piestrādājuši pie tā, lai krēslus būtu viegli sakraut vienu uz otra, jo tas ir ļoti būtiski, ja krēsli paredzēti nomai, tātad tos bieži pārvietos.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai kāzas ar simtiem viesu? Varbūt konferenci divsimt dalībniekiem? Lai vai kāda būtu situācija, dizainakresli.lv spēs jums palīdzēt, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Galdu īre svinīgiem pasākumiem vai krēslu īre konferencēm nav vienīgās mēbeles, kas nepieciešamas, jo nereti neiztikt arī bez garderobes nomas vai vismaz garderobes statīva nomas. Dzīvojot valstī, kur laika apstākļi mainās diezgan bieži un negaidīti, būs ļoti neveikli, ja, viesiem ierodoties, nāksies secināt, ka nav kur atstāt ne mēteļus, ne lietussargus. Arī šajā jautājumā vērsieties pēc padoma pie uzņēmuma dizainakresli.lv gudrajiem darbiniekiem – viņi palīdzēs atrast optimālo risinājumu garderobes daļai, kas būs funkcionāla, bet neaizņems daudz vietas. Kopīgiem spēkiem jums izdosies labākais pasākums!

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *