KAS JĀZINA MEKLĒJOT LĒCAS ONLINE PLATFORMĀ?

Mūsdienās iespējami dažādi redzes korekcijas profilaktiskie līdzekļi, kas palīdz cilvēkiem, ar redzes traucējumiem veiksmīgi šo šķērsli ikdienā pārvarēt. Taču, jāteic, ka briļļu izvēle nav lēts prieks un acu operācijas ne tik, tādēļ pastāv vēl kāda iespēja – kontaktlēcas. Mūsdienās nopērkamās kontaktlēcas mūsdienās pieejamas ne tikai ar salīdzinoši nelieliem plusiem un mīnusiem redzes asumam, bet arī izteiktākām problēmām, piem., astigmatismam.

Tas ir praktisks risinājums tiem, kuri vēlas aizmirst par savām redzes problēmām dienu no dienas un redzes korekcijas līdzekļus izmantot regulāri, taču bez riska pazaudēt, saplēst vai aizmirst. Pirms kontaktlēcu pirkšanas tiešsaistē vai parastā optikas preču veikalā, ir obligāta acu ārsta vai optometrista konsultācija, lai noteiktu atbilstošāko redzes problēmu uzlabošanas veidu un tā stiprumu.

KĀDAS IR LĒCU ATŠĶIRĪBAS?
Lēcas tiešsaistē ir atrodamas ļoti daudz un dažādās vietnēs un dažādos optikas preču veikalos. Katrā no tiem ir citādāks piedāvājums un tiek piedāvāts nopirkt dažādu zīmolu un valkāšanas ilguma kontaktlēcas un citas optikas preces. Lēcas iedala pēc to lietošanas ilguma – 1 dienu lietojamas lēcas, divas nedēļas, mēnesi, 3 mēnešus un arī 6 mēnešus, kā arī iespējams iegādāt tādas kontaktlēcas, kurām ir iespējams padarīt garāku izmantošanas laiku. Interesentiem ir iespējams iegādāties lēcas arī balstoties uz to redzi koriģējošām īpašībām, piemēram, multifokālās vai toriskās lēcas, kā arī lēcas, kas vairāk kalpo kā imidža sastāvdaļa, piemēram, lēcas ar zīmējumiem.

Uzzināt vairāk!

KUR IR VISLĒTĀKĀS KONTAKTLĒCAS?
Saprotams, ka daudz nosaka arī optikas preču cenas. Cenas visur ir vidēji vienādas, atšķirība varētu būt vien pāris eiro konkrētam preču veidam. Vienas dienas lēcas vidēji izmaksā 30 eiro un komplektā ir 30 lēcas, kas nozīmē piecpadsmit lēcu pārus. Lēcas, ko iespējams lietot 2 nedēļas pa dienu, maksā ap 20 eiro un komplektā ietilpst vairākas lēcas, kas nozīmē to, ka šāda tipa lēcas ir nedaudz izdevīgākas par lēcām viendienītēm. Savukārt kontaktlēcas, kas paredzētas specifiskām redzes problēmām, pastāv iespēja valkāt gan tikai pa dienām, gan cauru diennakti. Toriskās lēcas lieto pēc speciāla režīma ar pārtraukumiem gan tikai pa dienu, gan arī naktīs. Ja nepieciešamas toriskās lēcas, joprojām iesakām pirms tam konsultēties ar savu ārstu vai optometristu, lai piemeklētu sev vispiemērotākās lēcas. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iesmaksāpējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *