Jumta kopnes vienstāva mājai vai milzīgai ēkai

Jumta konstrukcija un pats jumta segums var būt tik daudzveidīgs, kad bieži vien ieved maldināšanā celtrniekus bez pieredzes tikai ar to daudzveidību. Pētot, kādi tieši eksistē jumta konstrukcijas veidi, celtniekam bez pieredzes uzreiz būs neiespējami noteikt, kas konkrēti var būt nepieciešams plānotajam mājas jumtam kā arī, ko būs labāk pielietot konkrēti Jūsu situācijā. Pie tam pircēji grib, protams, lai jumts ir ne vienīgi pievilcīgs, taču arī stiprs, izturīgs kā arī atbilstu jebkurām normām. Vizuālā noformējuma daudzpusība ļauj dizaineriem likt lietā iztēli un tādējādi realizēt visus neparedzamākos variantus.

Vairāk uzzini – https://freimans.com/lv/par-mums/

Mājas jumts un tā ārējais izskats

Jumts, kuru parasti mēs pamanam apkārt ir jumts ar diviem slīpumiem, tas izceļas tieši ar praktiskumu, vienkāršu uzlikšanu un šim tipam piemērots jebkurš jumta segums. Populārs tagad ir arī mansarda tipa jumts, šeit jau ir 4 plaknes uz katru pusi mājai divas. Dotais variants protams ir tik ļoti populārs, jo tiek iegūta vēl viena papildus telpa. Saimniecības būvēm visbiežāk pielietotā jumta konstrukcija būs vienas slīpnes, taču to neizmanto lielām ēkām. Interesanta kā arī ļoti sarežģīta konstrukcija būs četrslīpju jumts. Jumta uzstādīšana ir vienkārša, bet kopšanā sarežģīts ir plakanais jumts. Jumts reizēm pieļauj vairāku formu apvienošanu, tādējādi padarot ēku interesantu un vēl neatkārtojamu.

Jumta konstrukcijas veidi – kopnes vai, piemēram, spāres

Kad izvēlaties tāda veida opciju, piemēram, kā jumta spāres, ir jāsaprot, ka tieši jumta uzstādīšana ir diezgan darbietilpīga. Jumta konstrukcija tiks mērīta, uzstādīta kā arī zāģēta uz paša objekta. Tādi jumta konstrukcijas veidi var tikt pielietoti vien mazos projektos, kas ir līdz sešiem metriem. Jumta spāres paredz nesošās sienas, pie kurām tās stiprināt, kaut gan tiešam kā liels pozitīvs moments ir tāds, ka pašas jumta spāres var būt pielāgotas uz vietas celtnes specifikai. Savukārt koka kopnes var izcelties ar to kvalitāti, tādēļ, ka, tos ražojot, pielieto īpašu programmatūŗu, bet, jau gatavojot kopnes,tiks izmantots automatizēts darbību komlekss, kurš izslēdz kļūdas. Ēka var būt arī bez tik nepieciešamām nesošam sienām, kas piedod ekonomiju projektam. Koka kopnes sniedz iespēju bez ierobežojumiem izdomāt vai pat pārplānot projektu, un vēl pati jumta uzstādīšana ir viegli izdarāma un saprotama. Un galvenais šī varianta jumta uzstādīšana ir ļoti ātra, kā piemēram, lai uzstādīt parastu māju, kopņu uzlikšana aizņem no 1-2 dienām.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *